بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

ملکه اسلام: شرح خطبه فدکیه و خطبه حضرت زهرا سلام الله علیها در جمع زنان مدینه

ناشر دارالعرفان

نویسنده خلیل کمره ای

تحقیق و تنظیم کتاب محمدجواد صابریان | آرش مردانی پور

تقریظ حسین انصاریان

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 936

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5589710003022
قابل تهیه از مراکز پخش
168,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر یکی از شرح های ارزشمند به خطبۀ حضرت زهرا سلام الله علیها است که به قلم حضرت آیت الله کمره ای تألیف شده و توسط حجة الاسلام صابریان و محققین مؤسسه دار العرفان ویرایش و تحقیق شده است.

در این اثر علاوه بر بررسی های تحلیلی دو خطبه به بررسی حیات سراسر نور آن بانوی دو سرا پرداخته شده و نیز اشاراتی به شیوه حکومتی حضرت امیرالمومنین علیه السلام و شرح زندگی برخی از اصحاب شده و واقعه شهادت جانسوز آن حضرت مفصلا تحقیق شده است.

کتاب ملکه اسلام، به شرح خطبه فدکیه حضرت زهرا سلام الله علیها و خطبه ایشان در جمع زنان مدینه پرداخته است. این کتاب سالها قبل در دو جلد با عنوان «علی و زهرا، سرچشمۀ آب حیات» و «ملکۀ اسلام» چاپ شده بود. نویسنده در کتاب «علی و زهرا، سرچشمۀ آب حیات» دو سوم خطبۀ حضرت زهرا سلام الله علیها را در جمع زنان مدینه شرح کرده و در کتاب «ملکۀ اسلام» افزون بر شرح یک سوم پایانی خطبه در جمع زنان مدینه به شرح و توضیح خطبۀ فدکیه پرداخته است.

کتاب دارای فهارس فنی شامل آیات قرآن، احادیث، معصومین، اعلام، مکان ها، کتاب ها، اشعار، ادیان، قبایل و فرق است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما