loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مجموعه نی نی ها - 4: نی نی ها و پری ها

نی نی پسری

ناشر سوره مهر

نویسنده افسانه شعبان نژاد

تصویرگر غزاله بیگدلو

طراح افسانه آسایش

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 20

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 56133 10003022
24,000 22,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه 6 جلدی «نی نی ها» نوشته افسانه شعبان نژاد با تصویرگری غزاله بیگدلو به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر برای دختربچه های گروه سنی «ب» منتشر شده است.

این مجموعه به گونه ای طراحی شده که سه جلد آن برای نی نی دخترها و سه جلد آن برای نی نی پسرها است. عناوین کلی این مجموعه عبارتند از: «نی نی ها و پری ها» «نی نی ها و هولولو» و «نی نی ها و اجی مجی».

پری ها برای انجام بعضی از کارهایی که مشکلی را از نی نی ها حل می کند با استفاده از تلاش خود آن ها، حاضر می شوند و ... اثر با زبانی ساده و موزون به خردسال می آموزد که در کارها او نیز باید شریک باشد و تنها به کمک دیگران اکتفا نکند.

در مقدمه این مجموعه نوشته شده است: «پری ها برای حل مشکلات نی نی ها می آیند و از آن ها می خواهند که خودشان هم برای حل مشکل کمک کنند. مربی یا والدین می توانند هنگام خواندن قصه از نام کودک خود به جای نی نی دختری یا نی نی پسری استفاده کنند.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما