فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کتاب زندیقنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 148
وزن(گرم): 150
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 56165
تعداد بازدید: 13
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

80000 ریال
معرفی کتاب
«کتاب زندیق» شرح سرگردانی یکی از شخصیت های رمان اول در یکی از پادگان های دوره پهلوی است که در بحبوحه اشغال ایران توسط متفقین قرار دارد. این رمان در سه لایه مختلف از سرگردانی های مردم ایران حکایت می کند.

شرح رویارویی این سرباز با چند شخصیت نظامی در این پادگان بانضمام یادآوری قصه های مربوط به کتاب «وقایع نگاری یک زندیق» از بخش های این کار است.

رمان «کتاب زندیق» از یک جلسه احضار ارواح شروع می شود و بهانه روایت نیز از همین جا آغاز می شود. سرگشتگی و گرسنگی دغدغه پناه جویی در زمانه عسرت و اشغال ایران توسط متفقین و ایضا نگاه به گستره تاریخ شهریور 20 آنهم از نگاه یک سرباز که فرار و حرمان نصیبش بوده است از فرازهای مهم «کتاب زندیق» است.

محصولات مرتبط
از نو، با تو - کتاب چهارم: خط بزن از دوباره
از نو، با تو - کتاب چهارم: خط بزن از دوباره
سال نشر: 1396
120000 ریال

از نو، با تو - کتاب دوم: نقطه ویرگول؛ کمی مکث
از نو، با تو - کتاب دوم: نقطه ویرگول؛ کمی مکث
سال نشر: 1396
160000 ریال

از نو، با تو - کتاب اول: نقطه نه؛ علامت سؤال
از نو، با تو - کتاب اول: نقطه نه؛ علامت سؤال
سال نشر: 1396
130000 ریال

کتاب الشوارق
کتاب الشوارق
سال نشر: 1391


مولف
مصطفی جمشیدی
جمشیدی متولد 1340 ساکن تهران است، در سینما دست دارد و علاوه بر نوشتن سناریو مدیریت حوزه اقتباس بنیاد سینمایی فارابی را نیز عهده دار است. "لغات میغ" از آثار وی، یکی از پنج کاندیدای کتاب سال جایزه ادبیات متفاوت در سال 83 بوده است. از جمله آثار اوست: رمان "بوفاری 4"،"بیداری"،"گزارش وقایع نخل"، رمان "شب رنج موسی"،"معبر به آخرالزمان"،"شنیدن آوازهای مغولی"،"خود نوشت"،"بازیافته های شهر دلتنگ"،"وقت نیایش ماهی ها" و رمان "سونات عدن". مجموعه داستان "شنیدن آوازهای مغولی"، سه گانه ای است درباره جاودانگی که نخستین …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!