فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

خدمات بستری در درمان اعتیاد


مجموعه کتاب های تازه های پیشگیری و درمان در دانش اعتیاد‏‫؛ کتاب اول

ناشر کتاب : مهرسا
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1391
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 208
وزن(گرم): 285
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 56182
تعداد بازدید: 3
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

70000 ریال
معرفی کتاب
شبکه نوین ارائه خدمات درمان سوء مصرف مواد در ایران از سال 1375 با تاسیس مراکز درمان سرپایی سم زدایی، تشکیل و چند اجتماع درمان مدار و درمان های اقامتی پرهیز مدار (کمپ ها) شکل گرفت و با اضافه شدن درمانهای نگهدارنده از سال 1382 ارتقاء یافت. در حال حاضر، درمانهای بستری و اقامتی دارویی در کنار درمانهای سرپایی پرهیزمدار با محوریت مداخلات دارویی و روان شناختی نقاط اصلی ضعف در شبکه درمان سوء مصرف مواد ایران می باشد. کتاب حاضر تلاش دارد تا مخاطب خود را با شرایط و چگونگی اجرای این نوع مداخله درمانی آشنا سازد و زمینه های لازم برای ایجاد مراکز بستری را با هدف تقویت شبکه درمانی کشور فراهم آورد.
ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!