50,000
تومان
5 ٪
47,500
تومان
افزودن به سبد خرید

امام رضا علیه السلام و زندگی (وزیری)

دسته بندی: تاریخ و سیره اهل بیت و انبیاء الهی

ناشر: به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده: مهدی غلامعلی

سال نشر: 1395

تعداد صفحات: 192

2
امتیاز
1
نفر
5 از 5
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

نه تنها امام رضا (علیه السلام) خورشید درخشان اهل بیت (علیه السلام) در سرزمین ایران است؛ بلکه ایمان به او بزرگ ترین سرمایه شیعیان اثنی عشرییبه شمار می آید. نگاهی کوتاه به زندگانی آن حضرت، چراغ راه همه عاشقان آن امام همام است.

در کتاب «امام رضا(ع) و زندگی»، سبک زندگی رضوی را می آموزیم و قدری همراه پیشوای معصوم خودبه زندگی اهل ایمان سرک می کشیم.سیری در سیره زندگی هشتمین حجت خدا،ما را با شیوه زندگانی خاندان پیامبر(ص)آشنا می سازد.آنان همواره الگوی عملی پیروان خود بوده و با رفتار خودراه درست را به اهل ایمان نشان داده اند.امیدواریم این اثر ارزشمند ،نقشی بسزا در سامان دادن به سبک زندگی اهل ایمان داشته باشد و شمیم زندگانی امام رضا(علیه السلام)رادرخانواده هایمان بدمد.

مولف مجموعه احادیث مربوط در تبیین سبک زندگی رضوی(ع)در این اثر، از کتاب های معتبر همچون کتاب «شریف الکافی(اثر شیخ کلینی)»، عیون اخبارالرضا(ع) (اثر شیخ صدوق)، الارشاد(اثر شیخ مفید) و بحارالانوار(اثر علامه مجلسی) به همراه نیم نگاهی به آثار معاصر نظیر کتاب«مستندالرضا(ع) اثر عزیزالله عطاردی» گردآوری کرده است.

کتاب «امام رضا(ع) و زندگی» در 8 بخش، موضوعاتی چون امام و خانواده و خویشاندان، امام و مردم، امام و حاکمان، امام و خوراک و بهداشت، امام و علم و حکمت، امام و معصومان، امام و عبادت، امام و ذکر و دعا را مطرح می کند و به بررسی آن ها می پردازد. کتاب امام رضا(ع) و زندگی، نوشته مهدی غلامعلی است و در انتشارات به نشر منتشر شده است.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام