فراخوانی فراخوانی ...

تولد اهریمن: عوامل پیدایش دولت اسلامی در عراق و شام

176 بازدید

مولف : عبدالباری عطوان

مترجم : فاروق نجم الدین

ناشر کتاب : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : عبدالباری عطوان

مترجم : فاروق نجم الدین

ناشر کتاب : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

وزن(گرم) : 392

شابک : ‭978-600-436-198-9‬‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1395

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 362

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 5 مرداد 1396

تاریخ ویرایش اطلاعات : دوشنبه 27 فروردین 1397

کد : 56693

200,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
وقوع یک جنگ جدید در خاورمیانه عربی انگار به یک عادت تبدیل شده است. این منطقه دوباره زیر سایه سنگین جنگی قرار گرفته که از همیشه خونبارتر و قساوت آمیزتر است. این بار پای باورها نیز به میان آمده است. هرجایی از جهان عرب و جهان اسلام که بحرانی پدید آمده و یا خلا قدرتی حاصل شده، پای پیکارجویان و جماعت های «جهادی» نیز به آن جا کشیده شده است.

این کتاب سعی دارد تا روند شکل گیری تاریخی جماعت های «جهادی» را از آغاز تا کنون بررسی و دلایل نقش آفرینی آن ها را در درون همین جوامع جست وجو کند.

عدالباری عطوان خود یک روزنامه نگار پر تجربه فلسطینی است که سال ها با روزنامه الشرق الاوسط در لدن فعالیت مطبوعاتی داشته است. او بارها در میزگردهایی که از سوی شبکه های خبری و ماهواره ای عرب زبان انگلیسی و زبان تشکیل شده، به عنوان کارشناس جماعت های «جهادی» شرکت کرده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر