فراخوانی فراخوانی ...

زیارتنامه عشق

مولف : کمال السید

مترجم : حسین سیدی ساروی

ناشر کتاب : موسسه فرهنگی مدرسه برهان (انتشارات مدرسه)

سال نشر : 1385

تعداد صفحات : 76

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
موجود شد باخبرم کن

معرفی کتاب

زائر کوچولو به همراه خانواده برای زیارت به حرم امام رضا (ع) در مشهد می رود، او به سمت حرم می رود، سلام می دهد، وضو گرفته و با اجازه امام وارد حرم می شود و با امام رضا (ع) نجوا می کند. نویسنده این کتاب را بر اساس مطالعات دینی و آموزشی و با بهره گیری از مضامین دعاها و زیارت نامه ها و مشاهده مکرر میدانی کودکانی که برای زیارت به حرم شریف امام رضا (ع) آمده اند تهیه کرده است. این کتاب مصور، با هدف شناخت کودک نسبت به معارف و آداب شیعی برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» به نگارش درآمده است.
کتاب در پانزده فصل نگاشته شده که عناوین آن ها عبارتند از: رؤیای صادقانه، در کویر تنهایی، افق های تاریک، خنجرهای نیرنگ، در کوچه های هراس، سفر به شهر آفتاب، هبوط در سرزمین گمشده، باران طلا، رؤیای آب، بر بال نسیم، خورشید برکه خون، در بیشه زار شمشیر ها و نیزه ها، تشنه در آب، گلزخم های خورشید و خیمه ها در طوفان.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط