loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شیعه و قرآن: قرآن در منظر و عملکرد شیعیان امامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 57035 10003022
74,000 66,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب دیدگاه شیعیان را درباره جایگاه و برخی از موضوعات علوم قرآنی بررسی می کند و از طرفی دیگر عملکرد آنها را درباره این کتاب آسمانی به اجمال مورد ارزیابی قرار می دهد.

قرآن در منظر تشیع امامی، جایگاه قرآن و اتکای شریعت به آن، نزول قرآن، حجیت و وجوه اعجاز قرآن، تحریک ناپذیری قرآن، تفسیر پذیری قرآن و مفسران حقیقی آن، تأویل در قرآن، عملکرد تشیع امامی و قرآن از عناوین برخی از فصول این کتاب است.

صیانت قرآن از تحریف از دیگر فصول این کتاب است که مباحثی مانند رسول اکرم(ص) و صیانت از قرآن، قرائت قرآن، اصلاح رسم الخط و خوشنویسی قرآن و تفسیر قرآن را شامل می شود.

کتاب در قالب تاریخ قرآن و تشیع امام نگارش شده و هدف اصلی نویسنده ارائه تفسیر گویا از دیدگاه عملکرد تشیع امامی درباره قرآن برای علاقه مندان به قرآن و اهل بیت(ع) است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما