فراخوانی فراخوانی ...

خیابان یک طرفه: مصاحبه پرسنلی (سازمانی)

فعالان فرهنگی - دفتر هفتم

68 بازدید

مولف : رامین تبرایی

ناشر کتاب : کانون اندیشه جوان وابسته به موسسه کانون اندیشه جوان تهران

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : رامین تبرایی

ناشر کتاب : کانون اندیشه جوان وابسته به موسسه کانون اندیشه جوان تهران

وزن(گرم) : 114

شابک : ‭978-600-159-285-0‬‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : جیبی (16*11)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 88

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 7 شهریور 1396

تاریخ ویرایش اطلاعات : یکشنبه 4 شهریور 1397

کد : 57443

60,000 ریال 54,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
مصاحبه یک تماس چهره به چهره است که به مصاحبه کننده امکان می دهد تا رفتار مصاحبه شونده و شخصیت او را از جهات مختلف مشاهده و ارزیابی کند. شما به عنوان یک فعال فرهنگی باید با افراد با روش های کاملاً هدفمندانه به مصاحبه بپردازید. روشن است که هر یک از انواع مصاحبه مقتضی آن است که از فنون و مهارت های مربوط به آن برخوردار باشید. برخی از این مهارت ها به صورت عمومی مربوط به انجام هر نوع مصاحبه است، اما از آنجا که مصاحبه ها با اهداف گوناگونی صورت می پذیرد، بنابراین فنونی اختصاصی نیز هست که باید آنها را فرا گرفت.

در این دفتر خواننده با اصول عمومی مصاحبه، مهارت های مربوط به طرح ریزی ساختار مصاحبه، ویژگی های مصاحبه کننده، اصول برگزاری مصاحبه، مهارت گوش دادن فعال، شرایط برگزاری مصاحبه (مکان و زمان مصاحبه)، مهارت های مربوط به آغاز مصاحبه، کیفیت محورهای مصاحبه،کیفیت طرح پرسش ها، انواع مصاحبه و چگونگی پایان دادن به مصاحبه آشنا خواهد شد.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر