فراخوانی فراخوانی ...

آیینه تمام نما: بیاناتی از استاد آیت الله حائری شیرازی درباره حضرت امام حسین علیه السلام و واقعه عاشورا

1396 بازدید

مولف : محمدصادق (محی الدین) حائری شیرازی

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محمدصادق (محی الدین) حائری شیرازی

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

وزن(گرم) : 293

شابک : 978-600-441-143-1

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 5000

چاپ جاری : 2

تعداد صفحات : 228

تاریخ ثبت : دوشنبه 27 شهریور 1396

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 23 آبان 1396

کد : 57882

90,000 ریال 81,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
در نهمین دوره پویش ملی کتابخوانی «روشنا» کتاب « آیینه تمام نما» به عنوان کتاب محوری این مسابقه کتاب خوانی انتخاب شده است.

کتاب «آیینه تمام نما» درس گفتارهای آیت الله حائری شیرازی با محوریت عاشورا است که در این کتاب به صورت منسجم ارائه شده است.

در این کتاب که در هفت فصل با محوریت عاشورا ارائه شده، مباحثی نظیر بینش و بصیرت حسینی، درس های عاشورا، عوامل واقعه عاشورا، پیامدهای واقعه عاشورا، در سوگ سیدالشهدا علیه السلام، زیارت امام حسین (ع) و انقلاب اسلامی در پرتو عاشورا عنوان شده است.

این کتاب که درس های آن با تمثیل هایی خواندنی همراه شده، خواننده را در فهم بیشتر حرکت سیدالشهدا (ع) در سال ۶۱ ه.ق که منجر به شهادت آن حضرت شد، یاری می کند.

این کتاب با توجه به این که بر مبنای سخنرانی ها تنظیم شده، خواننده را با فضای متن کتاب به خوبی همراه می کند.

پویش مطالعاتی روشنا برای شناخت و درس آموزی همگان با ابعاد مختلف قیام جاودانه حضرت ابا عبدالله ع و ترویج فرهنگ کتابخوانی، در حرکتی مردمی و با همیاری ناشر، مراکز پخش و کتاب فروشان با صرف نظر نمودن از حقوق مادی و کاهش قیمت از 13000 تومان به 9000 تومان این کتاب را به مردم گرامی تقدیم میکند.
گزیده کتاب
درباره کار اباعبدالله (ع) و بچه ها و جوان ها و اهل بیت آن حضرت تأمل کنید. آن حضرت می خواهد عاشورا آئینه تمام نمای دو نوع اسلام باشد.

بعضی از آئینه ها کوچک هستند که آدم فقط صورتش را در آن ها می بیند و بعضی هم به اندازه قد انسان هستند و انسان تمام قامتش را در آن می بیند. آن حضرت می خواهد تمام قامت دو اسلام را معرفی کند و برای این کار دعوت کرده و تربیت می نماید.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط
کتاب های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر