فراخوانی فراخوانی ...

عید وصال: هشتصد کلمه در اخلاق و معارف و سیر و سلوک الی الله از آیت الله شیخ علی پهلوانی

578 بازدید

مولف : محبوبه ابوالحسنی

ناشر کتاب : تراث

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : محبوبه ابوالحسنی

ناشر کتاب : تراث

وزن(گرم) : 897

شابک : 978-600-97069-0-7

نوع جلد : جلد سخت

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 494

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 28 شهریور 1396

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 8 دی 1397

کد : 57913

290,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
آن چیزی که امروزه باید نسبت به بندگان حضرت حق جل جلاله، خصوصاً جوانانی که عطش سیر و سلوک الی الله و کسب معارف حقه الهیه و شوق راهیابی به مقامات عالیه انسانی را دارند مراقبت و مواظبت جدی نمود، شناساندن عرفای برجسته ای است که می توانند الگو و اسوه مطمئنی در طی طریق قرب الهی باشند؛ انسان هایی که سراسر عمر خویش را صرف تعلیم و تعلم معارف، و تزکیه و تهذیب نفس نموده اند و فقط از خدای سبحان دم می زنند و دعوت به او می کنند که موحد عظیم القدر، عارف کامل، مرحوم آیت الله حاج شیخ علی آقا پهلوانی تهرانی (سعادت پرور) قَدّس اللهُ سرَّّه از چنین برجستگانی می باشد.

مسامحه و کوتاهی و قصور در معرفی ارباب معرفت حقیقی سبب می شود تا تشنگان معارف و عرفان، به دام شیّادان مرید باز عارف نما و رهزنان طریق بیفتند و از حقیقت باز مانند و سرمایه گرانبهای عمر خویش را هزینه سراب نمایند و به خسران ابدی مبتلا گردند.

در این کتاب نویسنده سعی کرده با جمع آوری کلمات اثر گذار این استاد و مربی راه دیده و راه رفته و به مقصد رسیده، جان های خفته را بیدار کند و به حضرت دوست جلّ جلاله پیوند زند و به وسیله این مشعل فروزان، تشنگان اخلاق و معنویت و سیر الی الله را از افتادن در وادی گمراهی نجات بخشد و به سرای سعادت حقیقی و ابدی رهنمون گردد که عرفان ناب حقیقی را باید در کلمات چنین بندگانی خالص بی آلایشی جستجو نمود.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر