بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

بهانه بودن - کتاب دوازدهم: کمی از حلوای عشقت را بچشان به کاممان

باش تا بهانه ای برای بودنم باشد

ناشر آیین فطرت

نویسنده محسن عباسی ولدی

ویراستار زهیر توکلی

با همکاری رادیو معارف

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 146

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5807410003022
17,000 15,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه «من دیگر ما» با موضوع تربیت فرزند در دنیای امروز، خودش را موظّف می داند راه تربیت فرزند را پیش روی شماوالدین بگشاید و بیراهه های این مسیررا نشان دهد.

تاکنون «من دیگر ما» به تنهایی چاپ و منتشر می شد؛ امّا به تازگی دوستی یافته و او را به همراه خود به خانه هایتان آورده است.

«بهانۀ بودن» عنوان مجموعه ای از متن های ادبی است که موضوع مشترک آن، امام زمان (عج) است. «بهانۀ بودن» خودش را موظّف می داند که ذهن و دل مخاطبش را مملوّ از نام و یاد امامی کند که زنده و حاضر است. او دوست جدید «من دیگر ما» است.

به نظر می رسد مطالعه هر یک از این کتاب ها را اگر پس از مطالعه همان جلدِ «من دیگر ما» انجام دهید، مفیدتر باشد. البتّه این کتاب ها طوری نگاشته شده که برای افرادی که انگیزه کافی برای مطالعه کتاب های تربیتی ندارند، قابل استفاده باشد.

اثر حاضر ضمیمه ادبی جلد ششم من دیگر ما می باشد.
برخی از عناوین این کتاب: «می خواهم تو را گدایی کنم برای خودم»، « خسته ایم از خنده های زورکی!»، «به نام خدای همۀ نیازها»، «خودت را از من نگیر، من از بدبختی می ترسم» و ... .

آقا!
امثال من زیادند
کسانی که عمری دست و پا می زنند
برای رسیدن به خوشبختی
و جز در عالم خیال
طعم خوشبختی را نمی چشند.

چقدر زندگی ها، عمرها، جوانی ها و روزگارها
صرف رسیدن به سراب خوشبختی های خیالی می شود
غافل از این که
هر که به تو برسد
نه فقط خوشبخت
که ساقی شراب خوشبختی می شود.

ای همۀ خوشبختی!
خودت را از من نگیر
من از بدبختی می ترسم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما