بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

بهانه بودن - کتاب سیزدهم: من و تو چقدر فرق داریم با هم!

باش تا بهانه ای برای بودنم باشد

ناشر آیین فطرت

نویسنده محسن عباسی ولدی

ویراستار زهیر توکلی

با همکاری رادیو معارف

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 118

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5807510003022
13,000 11,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه «من دیگر ما» با موضوع تربیت فرزند در دنیای امروز، خودش را موظّف می داند راه تربیت فرزند را پیش روی شماوالدین بگشاید و بیراهه های این مسیررا نشان دهد.

تاکنون «من دیگر ما» به تنهایی چاپ و منتشر می شد؛ امّا به تازگی دوستی یافته و او را به همراه خود به خانه هایتان آورده است.

«بهانۀ بودن» عنوان مجموعه ای از متن های ادبی است که موضوع مشترک آن، امام زمان (عج) است. «بهانۀ بودن» خودش را موظّف می داند که ذهن و دل مخاطبش را مملوّ از نام و یاد امامی کند که زنده و حاضر است. او دوست جدید «من دیگر ما» است.

به نظر می رسد مطالعه هر یک از این کتاب ها را اگر پس از مطالعه همان جلدِ «من دیگر ما» انجام دهید، مفیدتر باشد. البتّه این کتاب ها طوری نگاشته شده که برای افرادی که انگیزه کافی برای مطالعه کتاب های تربیتی ندارند، قابل استفاده باشد.

اثر حاضر، ضمیمه ادبی جلد هفتم من دیگر ما می باشد.
برخی از عناوین این کتاب: «کوچک کردن خالق، کوچک کردن مخلوق است؟»، «از شما به خدا شبیه تر کجاست؟»، «دارند بچه های ما را شیطان پرست می کنند»، «مهربان که باشی، شبیه مولا می شوی» و ... .

من و تو با هم زیاد فرق داریم.
دغدغه های من و تو
شبیه هم نیست.

شوق آمدنت را داشته باشم
که بیایی و عوضم کنی؟
یا بترسم از آمدنت
که بیایی و عوض نشوم؟

اگر پیش از آمدنت عوض نشوم
و تو بیایی
و مرا بخوانی
به چیزهایی که دغدغه شان را هرگز نداشته ام
چه خاکی به سر بریزم؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما