بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. علوم سیاسی (1-15)
  5. نقش رسانه های مجازی در فتنه سال 1388

نقش رسانه های مجازی در فتنه سال 1388

ناشر : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده : علی اکبر رزمجو | علی عنایتی شبکلائی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 352

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5841910003022
19,000 18,050 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری، به ویژه تحولات پس از آن، عرصه ی فعالیت و مداخله گری رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی بود. این رسانه ها پیش و حین انتخابات به کارآمدزدایی و اعتبارزدایی از دولت پرداختند و پس از انتخابات هم با ادعای تقلب در انتخابات، به اعتمادزدایی و مشروعیت زدایی از نظام ادامه دادند. رسانه های مذکور در زمان تبلیغات انتخاباتی، مسائلی چون فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی در حکومت را مطرح می کردند اما بیشترین، گسترده ترین و شدیدترین فعالیت را پس از برگزاری انتخابات داشتند. آنها با طرح شبهه ی تقلب در انتخابات، ادعای خشونت، شکنجه، سرکوب، کودتا و... در جامعه را دنبال می کردند.

بررسی ویژگی ها، قابلیت ها و محدودیت های رسانه مجازی، به ویژه در ایران و تبیین و تحلیل کارکردها و پیامدهای آن در عرصه ی اجتماعی با رویکرد جامعه شناختی، با تمرکز و تأکید بر نقش رسانه های مجازی در فتنه ی سال 1388 و عملکرد گروه های سیاسی و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی هدف این کتاب است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط