فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

نقش آیت الله خامنه ای در مهار بحران 1388نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1396
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 268
وزن(گرم): 406
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 18 مهر 1396
تاریخ ویرایش: جمعه 22 دی 1396
کد : 58421
تعداد بازدید: 98
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

برچسب:
1. پیشنهاد ما
120000 ریال
معرفی کتاب
تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی نشان می دهد این انقلاب و ملت، بارها مورد هجوم فتنه گران داخلی و خارجی قرار گرفته، اما تدبیری همیشگی با پشتوانه ی اندیشه ای ناب، توانسته است این امانت الهی را از تنگناهای تاریخ به سمت آینده ای روشن رهنمون سازد. ولایت فقیه به عنوان رکن رکین نظام اسلامی تضمین کننده ی جمهوریّت و اسلامیّت نظام و اصلی ترین نگاهبان کشور در برابر آسیب ها و طوفان ها در شرایط بحرانی است. بنابراین، جایگاه و نقش رهبر معظم انقلاب وجه ممیّز جمهوری اسلامی ایران با بسیاری از نظام های سیاسی دیگر محسوب می شود.

این اثر به بررسی نقش و جایگاه و برخی ابعاد مدیریتی حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر حکومت اسلامی در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 می پردازد و جلوه ها و ابعاد مدیریتی ایشان را توضیح می دهد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!