بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. اصول روان درمانگری و مشاوره با رویکرد اسلامی (مفاهیم، فرآیند و فنون)
  • اصول روان درمانگری و مشاوره با رویکرد اسلامی (مفاهیم، فرآیند و فنون)

اصول روان درمانگری و مشاوره با رویکرد اسلامی (مفاهیم، فرآیند و فنون)

ناشر : پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

نویسنده : سید محمد غروی | مسعود جان بزرگی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 367

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5934910003022
20,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب نشان می دهد که یک مشاور و روان درمانگر، تمامی رفتار و سلوک خود را باید براساس قواعد حرفه ای تنظیم کند. آنچه این اثر را منحصر به فرد کرده، آن است که برای نخستین بار یک روانشناس و مشاور می تواند تمامی فعالیت های خود را بر اساس یک الگوی مذهبی اسلامی تبیین و تنظیم کند. الگویی که تصویر نسبتاً کامل تری از انسان و روابط او با عالم هستی و خداوند ارائه می دهد و توحید را مبنای اصلی فعالیت های علمی قرار می دهد.

کتاب حاضر پس از بیان اصول کلی نظری به چهار حـوزه اساسی خـدا شناسی، هستی شـناسی، انسان شـناسی و معاد شـناسی، تمامی مراحـل درمـان را تا بیان فنـون اسـاسی پی می گیرد. پیگیری این اصـول در فعالیـت های مخـتلف مشـاوره و روان درمانگری؛ ارزیابی، تشخیص، فرمول بندی، آسیب شناسی و درمان عملی، و در حد ظرفیت این کتاب، مجهز به استنادات دینی و علمی، به مشاور و مراجع کمک می کند تا با اطمینان بیشتری به کار با این کتاب بپردازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط