بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. علوم سیاسی (1-15)
  5. جنگ جهانی چهارم: دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت
  • جنگ جهانی چهارم: دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت

جنگ جهانی چهارم: دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت

ناشر : اطلاعات

نویسنده : کنت دمارانش | دیویدای. اندلمن

مترجم : سهیلا کیانتاژ

سال نشر : 1386

تعداد صفحات : 388

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 59610003022
15,000 14,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب خاطرات کنت دمارانش ( رئیس سابق سازمان جاسوسی فرانسه ) است که برای مدت طولانی در راس این سازمان ، به عنوان مشاور و محرم مردانی چون « شارل دوگل » ، « هنری کسینجر » ، « رونالد ریگان » ، « ژیسکاردستن » و ... کار کرده است .

پیش بینی دقیق کنت دمارانش در مورد حمله شوروی به افغانستان ، از توانایی های وی در حرفه جاسوسی و تحلیل اوضاع سیاسی حکایت دارد. دمارانش به همراه مفسر مسائل خارجی ، خبرنگار و رئیس نشریه نیویورک تامیز در این کتاب اعتقاد دارند که غرب در طول قرن بیستم ، سه جنگ جهانی را پشت سر گذاشته است – جنگ جهانی اول و دوم و جنگ سرد – و حال در مهلک ترین نبرد ، درگیر است. « دمارانش » و « اندلمن »، جنگ جهانی چهارم را رویارویی شمال علیه جنوب می دانند. آنها ، جنوب را ملت هایی با سنت های پایدار که در جنگ با شمال صنعتی هستند. نویسندگان این کتاب بر این باورند که جاسوسی ، قاطع ترین سلاح در جنگ جهانی چهارم است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط