بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • بررسی سبک زندگی غربی

بررسی سبک زندگی غربی

ناشر : پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام

نویسنده : فاطمه ابوترابیان

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 232

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5960810003022
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

موضوع کتاب حاضر بیان برخی از معیارهای زندگی در جهان غرب و آسیب شناسی این نوع زندگی از دیدگاه برخی از اندیشمندان غربی است. در این اثر نخست به تبیین معنا و مفهوم زندگی و هدف از آن پرداخته شده و برخی از نظریات رایج در غرب در این زمینه بیان شده است. نویسنده در همین زمینه به بیان دیدگاه آلفرد آدلر یکی از فیلسوفان و جامعه شناسان غرب در مورد معنای زندگی و اهداف و شاخص های آن اشاره نموده و پس از آن به مطالعه سبک زندگی در جهان غرب و مؤلفه های مربوط به آن پرداخته است.

نویسنده در همین زمینه به اموری مانند: مصرف گرایی، لذت جویی، تجمل گرایی، فن آوری، سرمایه داری، شهرنشینی، موسیقی، شبکه های اجتماعی، رسانه های پیشرفته، ماهوراه، سینما، روابط جنسی، دین گریزی، تسامح، سکولاریسم و سنت گریزی در فرهنگ غرب اشاره نموده و معتقد است که این امور منجر به سقوط انسان غربی شده و او را از حقیقت زندگی دور نموده و برای او احساس پوچی و تهی بودن ایجاد نموده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط