فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

جامعه پذیری دینی در ایراننوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 235
وزن(گرم): 367
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 23 آبان 1396
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 1 آذر 1396
کد : 59614
تعداد بازدید: 12
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

70000 ریال
معرفی کتاب
جامعه پذیری فرایندی است که به وسیله آن فرد راه کارها، افکار، ارزش ها، الگوها و معیارهای فرهنگ خاص جامعه خود را یاد می گیرد و آن را جزء شخصیت خود می نماید. روش های جامعه پذیری به دو طریق آشکار و پنهان صورت می پذیرد. جامعه پذیری دینی فرآیندی است که افراد یک جامعه به تدریج با باورها، اعمال، وظایف، مراسم و نمادهای دینی جامعه خود آشنا شده و با درونی ساختن آن ها به عنوان افراد دین دار ظاهر می شوند.

در کتاب حاضر تلاش شده تا با بررسی جامعه پذیری به صورت کلی و شرح ابعاد، گونه ها و عوامل مربوط به آن، ابعاد گوناگون جامعه پذیری دینی با تأکید بر الگوهای جامعه پذیری دینی در ایران مطالعه و بررسی شود.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!