فراخوانی فراخوانی ...

آشنایی با حکمت الهی

آشنایی با علوم اسلامی

184 بازدید

مولف : علی شیروانی

ناشر کتاب : دارالعلم

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : علی شیروانی

ناشر کتاب : دارالعلم

وزن(گرم) : 236

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1375

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 183

تاریخ ثبت : سه‌شنبه 23 آبان 1396

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 18 بهمن 1396

کد : 59623

40,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
اساتید و مدرسان فلسفه اسلامی، چه در حوزه و چه در دانشگاه، به این نتیجه رسیده اند که «بدایه الحکمه»، به عنوان اولین گام در فراگیری فلسفه اسلامی، کتابی سنگین و دیریاب است، و نوآوران فلسفه اسلامی باید، سابق برآن، کتابی را بگذارند که بیشتر بر تبیین مفاهیم و اصطلاحات و بیان نفس مدعا تکیه داشته باشد، و کمتر وارد استدلال های پیچیده و دشوار شود.
با توجه به این نکات، نگارنده درصدد برآمده تا با تدوین «التمهید فی الحکمه الالهیه» این خلاء را پر کند. این کتاب، گزیده ای است از کتاب «بدایه الحکمه»، با پاره ای تغییرات که حجم آن را به حدود یک سوم رسانده است. اما این گزینش کاملا منطقی و اصولی بوده است.
کتاب حاضر، ترجمه «التمهید فی الحکمه الالهیه» است، با این تفاوت که به این مکتوب ضمیمه ای برای مطالعه تحت عنوان فلسفه مشاء، اشراق و حکمت متعالیه، افزوده شده است. این ضمیمه برگرفته از آثار شهید مطهری (ره) است.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر