بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. متون اصلی اسلامی (1-1)
  5. موسوعه کلمات الامام الهادی (علیه السلام)

موسوعه کلمات الامام الهادی (علیه السلام)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5991310003022
45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

گردآوری سخنانی از امام هادی(ع) در موضوعات مختلف اخلاقی، اعتقادی، تفسیری، اجتماعی و فقهی است. در این اثر ابتدا به معرفی اجمالی امام هادی و اوصاف آن امام و نیز اقوال مختلف مطرح از علمای شیعه و اهل سنت در شأن و منزلت والای علمی و معنوی ایشان، پرداخته شده است. پس از آن احادیثی از آن امام در موضوعات مختلف جمع آوری و ارایه شده است. در این روایات به مطالبی مانند: توحید و معرفت الهی، اسماء و صفات خداوند و شرح معنای آن ها، افعال بندگان و نسبت آن با افعال خداوند متعال، علم خدا، مقام و منزلت پیامبران الهی و معجزات آنان، مقام و منزلت خاص پیامبر اسلام(ص) در بین سایر انبیای الهی، قرآن و تفسیر ان، فضایل قران کریم و اعجاز آن، مقام و منزلت اهل بیت رسول خدا، معجزات و فضایل امامان شیعه به ویژه امام علی(ع)، بیان برخی از احکام شرعی در باب طهارت، نماز، روزه، خمس و زکات، اعمال و مناسک حج، بیع، وصیت، عتق، نکاح، صدقات، ضمان، نذر، طلاق، ظهار، مسایل طبی، مسایل اخلاقی (فضایل و رذایل اخلاقی)، ادعیه و زیارات پرداخته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط