loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گاهشمار زندگی و مبارزات امام خمینی (ره) - جلد اول (از ولادت امام تا پیروزی انقلاب اسلامی)

ناشر مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده حسین صدیقی خلیل آباد

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 476

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 59998 10003022
48,000 45,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

قلم زدن و سخن گفتن از شخصیت و زندگانی بزرگمردی که در عصر غربت اسلام، دین خدا را احیا کرد و مجد و عظمت ازدست رفته ی مسلمانان را بازگرداند، و تأثیرگذارترین رخداد قرن بیستم یعنی انقلاب اسلامی ایران را به وجود آورد، کاری بس دشوار است؛ چراکه ترسیم سیمای چنین شخصیتی و بیان زوایای زندگی ایشان همانند ریختن دریای بی انتها در ظرفی محدود است. با این همه باید نوشت تا زمینه ی لازم برای معرفی و بازشناسی افکار و اندیشه های امام خمینی برای نسل معاصر و نسل های آینده فراهم آید. شناخت نهضتی که امام خمینی در 15 خرداد 1342 آن را شروع کرد و در 22 بهمن 1357 به پیروزی رساند و از آن پس به برپایی حکومت اسلامی پرداخت، از نخستین مراحل شکل گیری حکومت گرفته تا استمرار و استقرار نظام جمهوری اسلامی، تنها زمانی ممکن است که بتوان جنبه های مختلف شخصیت بنیان گذار آن را در ابعاد گوناگون علمی، اخلاقی، عرفانی، سیاسی و مبارزاتی بررسی کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما