فراخوانی فراخوانی ...

درس های اخلاق آیت الله آقا شیخ محمد تقی آملی

شاگرد برجسته علامه میرزا علی آقا قاضی (ره)

260 بازدید

مولف : صادق حسن زاده

ناشر کتاب : قائم آل محمد

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : صادق حسن زاده

ناشر کتاب : قائم آل محمد

وزن(گرم) : 328

شابک : 978-964-96165-3-5

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 5000

چاپ جاری : 5

تعداد صفحات : 280

تاریخ ثبت : دوشنبه 13 آذر 1396

تاریخ ویرایش : جمعه 20 مهر 1397

کد : 60241

140,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
این کتاب شامل درس های اخلاق آیت الله شیخ محمد تقی آملی است، که شب های چهارشنبه در مسجد مجدالدولة تهران برگزار می شده و در سال 1334 شمسی توسط دو نفر از شاگردان ایشان تنظیم شده و به نام «حیات جاوید» به چاپ رسیده است. که به خاطر اغلاط فراوان آن هنگام حروفچینی و افتادگی از آیات و روایات، بیش از یکبار چاپ نشده، با این که این کتاب ارزنده پر از مطالب راهگشای عملی در امور اخلاقی است.

آیت الله آملی در مقدمه کوتاه خود بر این کتاب می نویسد: « ... این عبد ضعیف فانی محمد تقی آملی بر حسب امر و تقاضای جمله ای از برادران ایمانی در هر هفته یک شب با قلت بضاعت به مذاکرات اخلاقی قیام نمود و خود را مصداق «طبیب یداوی الناس و هو علیل» قرار داد و دسته ای از دانشمندان با شوقی تمام، خلاصه آن مذاکرات را به رشته تحریر در آوردند.»

مطالب کتاب مذکور برگزیده شده و پس از تصحیح و تخریج مصادر ایات و روایات و اشعار و اعراب گذاری آنها، به شکل کتاب حاضر ترتیب داده شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

رضا فدائیه بافقی

فیض زبارت مرقد مطهر مرحو ایت الله قاضی را در وادی السلام نجف از دست ندهید .برای شادی روح این بزرگوار وشهید رئیس علی دلواری قهرمان مبارزه با استعمار ( مدفون در وادی السلام نزدیکهای مرقد ایت الله قاضی) صلوات .

21 آذر 1396