فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

درس های اخلاق آیت الله آقا شیخ محمد تقی آملی


شاگرد برجسته علامه میرزا علی آقا قاضی (ره)

ناشر کتاب : قائم آل محمد
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1396
شمارگان: 5000
چاپ جاری: 5
تعداد صفحات: 280
وزن(گرم): 328
شابک:
978-964-96165-3-5
تاریخ ثبت: دوشنبه 13 آذر 1396
کد : 60241
تعداد بازدید: 66
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

85000 ریال
معرفی کتاب
این کتاب شامل درس های اخلاق آیت الله شیخ محمد تقی آملی است، که شب های چهارشنبه در مسجد مجدالدولة تهران برگزار می شده و در سال 1334 شمسی توسط دو نفر از شاگردان ایشان تنظیم شده و به نام «حیات جاوید» به چاپ رسیده است. که به خاطر اغلاط فراوان آن هنگام حروفچینی و افتادگی از آیات و روایات، بیش از یکبار چاپ نشده، با این که این کتاب ارزنده پر از مطالب راهگشای عملی در امور اخلاقی است.

آیت الله آملی در مقدمه کوتاه خود بر این کتاب می نویسد: « ... این عبد ضعیف فانی محمد تقی آملی بر حسب امر و تقاضای جمله ای از برادران ایمانی در هر هفته یک شب با قلت بضاعت به مذاکرات اخلاقی قیام نمود و خود را مصداق «طبیب یداوی الناس و هو علیل» قرار داد و دسته ای از دانشمندان با شوقی تمام، خلاصه آن مذاکرات را به رشته تحریر در آوردند.»

مطالب کتاب مذکور برگزیده شده و پس از تصحیح و تخریج مصادر ایات و روایات و اشعار و اعراب گذاری آنها، به شکل کتاب حاضر ترتیب داده شده است.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!