loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

راهکارهای موفقیت

مدیریت و مهارتهایی که درهای موفقیت را به روی شما می گشاید

ناشر ذهن آویز

نویسنده برایان تریسی

مترجم مهدی قراچه داغی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 352

هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

این نوشتار حاوی نقطه نظرها، روشها و تکنیک هایی است که با استفاده از این نقطه نظرها و روش ها در زندگی خود، به احساس شادمانی بیشتری می رسید، سالم تر می شوید، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید و هدفمندتر می گردید. مثبت تر و متوجه تر می شوید، کانون توجه تان تیزتر می شود و بهتر می توانید به هدفهای خود دست پیدا کنید، در حرفه خودتان موفق تر می گردید و احساس خوبی درباره خودتان به دست می آورید. می آموزید که از ذخایر و منابع بالقوه ای که در اعماق وجود شما نهفته است استفاده کنید. با انجام دادن تمرینتی که در انتهای هر فصل آمده، به نتایجی که می خواستید دست پیدا می کنید، در جاده منتهی به موفقیت حرکت می کنید و به شادی و شادمانی کم نظیری می رسید.

مطالب و مباحثی که در کتاب بررسی شده اند، از این دست می باشد: هفت قانون تسلط بر ذهن، برنامه اساسی، ذهن برتر، مهارتهای کلیدی، قدرت برتر، تصمیم مهم، هدف اصلی، مهارت در روابط انسانی، مهارت در روابط شخصی، هنر تربیت فرزندان، قدرت عشق.

از نقاط قوت این کتاب می توان به 1.ارائه راهکارهای کاربردی در تجارت، کار، فروشندگی، و مدیریت و کار، 2.نکات کاربردی مفید در مورد تربیت کودک و شیوه های برخورد با آنها در فصل دوم، 3.نکات مفیدی در مورد سرزنش و تحقیر کودکان و تاثیر آن بر کودکان در فصل هفتم، 4. ارائه تمرینات عملی در انتهای هر فصل، 5. نکات و مطالب مفیدی برای روابط با دیگران و مهارت گوش دادن، اشاره کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما