فراخوانی فراخوانی ...

مجموعه تماشای شهر 3: آسمان لندن زیاده می بارد (لندن به روایت مسافران دوره قاجار)

170 بازدید

گردآورنده کتاب : علی اکبر شیروانی

تحقیق و تنظیم کتاب : محمد مهدی پرچکوهی

ناشر کتاب : نشر اطراف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

گردآورنده کتاب : علی اکبر شیروانی

تحقیق و تنظیم کتاب : محمد مهدی پرچکوهی

ناشر کتاب : نشر اطراف

وزن(گرم) : 208

شابک : 978-600-96884-8-7

نوع جلد : جلد نرم

قطع : پالتویی (20*10)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 228

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 28 آذر 1396

تاریخ ویرایش اطلاعات : پنج‌شنبه 25 مرداد 1397

کد : 60839

195,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
مجموعه تماشای شهر روایت مسافران دوره قاجار است از شهرهای بزرگ کشورهای دیگر. نثر متنوع و گوناگون در کنار نگاه های متفاوت به شهرهایی که امروزه نیز شناخته شده و محل سفر مسافران است از ویژگی های این مجموعه است.

شیروانی در مقدمه کتاب نوشته است: «خیالِ آمیخته با با حقیقتی که در سفرنامه های دوران قدیم می بینیم راه های اصلی سفرهای امروزی را می سازد؛ خیالی که درباره پاریس، استانبول، لندن، سن پترزبورگ و بمبئی داریم رگه های آشکاری از خیال های گذشتگان دارد. مجموعه تماشای شهر در جست وجوی آن خیال است تا هم نسبت ما با گذشتگان روشن شود و هم نسبت ما با این شهرها و از این رهگذر در خیال هایمان هم تجدید نظر کنیم.»

کتاب مجموعه 11 روایت از مسافران قاجاری است. میرزا صالح، میرزا فتاح خان، حاجی پیرزاده، ناصرالدین شاه، رضاقلی میرزا، ابوطالب خان، مظفرالدین شاه، حاج سیاح،عمادالسلطنه، ابوالحسن خان و صحاف باشی راویان لندن دوره قاجاری هستند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر