بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

مدیریت اسلامی (مدل ها و موانع تحقق آن در جامعه و سازمان ها)

ناشر : پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

نویسنده : حسن عابدی جعفری | حمیدرضا معصومی فر

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 240

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6120210003022
12,500 11,875 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بعد از گذشت بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی، هنوز موانع و مشکلات فراوانی در تحقق مدیریت اسلامی وجود دارد که تا این موانع به طور دقیق شناسایی نشده و راهکارهای مناسب جهت برون رفت از آن ها ارائه نشود، نمی توان انتظار داشت که مدیریت اسلامی در جامعه محقق شود.

در این اثر سعی شده ضمن بیان تاریخچه، تعاریف، برداشت ها، نگاه ها و رویکردهای مدیریت اسلامی و هم چنین تفاوت های مدیریت اسلامی با مدیریت غربی به جمع آوری و تبیین مدل های خُرد و کلان مدیریت اسلامی جهت تدوین نقشه راه مدیریت اسلامی پرداخته شود. آن چه که هدف و محور اصلی کتاب است، طراحی مدلی جهت شناسایی و تبیین موانع تحقق مدیریت اسلامی در سطح جامعه و سازمان ها می باشد. در این مدل، اولویت 50 مانع تحقق مدیریت اسلامی به ترتیب مشخص گردیده است .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط