بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

مدیریت در اسلام

ویراست سوم

ناشر : پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 366

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6121110003022
44,000 41,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از دغدغه های مدیران و اساتید مدیریت، به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و مهیّا شدن زمینه برای مدیریتِ مدیران مسلمان، تدوین نظام «مدیریت اسلامی» است. مجموعه حاضر با ارائه دیدگاه های اسلامی در زمینه مدیریت، می کوشد به نوعی این دغدغه را بکاهد.

در مقدمه کتاب مهم ترین موضوعات زیربنایی برای پرداختن به مدیریت اسلامی مطرح می شود. در بخش های هشتگانه ی کتاب نیز برنامه ریزی و انواع و ارکان آن و نقش عوامل معنوی در آن، فرایند تصمیم گیری، مؤلفه های اساسی در تصمیم گیری و ویژگی های تصمیم گیری مؤثر بررسی می شود. همچنین مبانی و عناصر سازماندهی، تمرکز و عدم تمرکز سازمانی، مراتب انگیزش، متغیر های اساسی در انگیزش، فرایند و موانع ارتباطات، ارتباطات اثر بخش، نظریه های رهبری، قدرت و رهبری، ویژگی های رهبران اثر بخش، نقش اطرافیان در موفقیت رهبر، فرایند نظارت و انوع آن، سیره ی رهبران دین در نظارت، خود کنترلی و عوامل آن، مکانیزم ها و فوائد خود کنترلی، موضوعاتی است که این کتاب بدان ها پرداخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط