loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دختری که هرگز اشتباه نمی کرد

5 (1)

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده مارک پت | گری روبینستاین

مترجم رویا خوش نویس

تصویرگر مارک پت

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 32

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

موضوع جالب نکوهش نظم بیهوده و وسواس گونه را در خود دارد. بئاتریس دختری منظم است و هرگز اشتباه نمی کند. او برای سومین بار در مسابقه تردستی شرکت کرده و جایزه اول را برده است. این نظم بیش از حد و بدون اشتباه زندگی کردن او را دچار وسواس در کار، اضطراب و خستگی کرده و گاهی اعتماد به نفس او را برهم می زند. او با همکلاسی هایش در روی چمن بازی نمی کند چون این کار را بیهوده و کثیف می داند. روزی که در مسابقه شرکت می کند و برای اولین بار اشتباه می کند و همه چیز به هم می ریزد، او بر خود مسلط می شود و ناراحت نیست. او تصمیم می گیرد زندگی کند و با دوستانش بازی کند.

کتاب « دختری که هرگز اشتباه نمی کرد » به لحاظ تربیتی و روانشناختی بسیار با ارزش است و برای کودکانی که وسواس بیش از حد در کار دارند و فکر می کنند همیشه باید برنده باشند، می تواند الگوی خوبی باشد.

در طول داستان کتاب « دختری که هرگز اشتباه نمی کرد »، بئاتریس، دچار تحول شخصیتی می شود و پس از پذیرفتن این که گاهی هم می شود اشتباه کرد، دوباره یک کودک نرمال و عادی می شود و بازی و دوستی با همکلاسی هایش را برمی گزیند.

کتاب تصاویر رنگی زیبایی دارد که کودک گروه سنی اول تا سوم دبستان را به خود جلب می کند.

سالن نمایش مدرسه پر بود.
مردم دست زدند و هورا کشیدند...
اما...
بئاتریس متوجه شد اشکالی در نمکدان هست...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما