بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. به دنبال تاج خونین 1: شن های خونین

به دنبال تاج خونین 1: شن های خونین

ناشر : قدیانی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 60

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6187910003022
5,000 4,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه چهار جلدی (به دنبال تاج خونین) به سبک و سیاق کتابهای من قهرمانم نوشته شده است. خواننده خود داستان را با تصمیم هایی که می گیرد پیش می برد.

این کتاب ها به گونه ای است که قهرمان ماجراهای آن خود کودکان هستند، تصمیم هایی که می گیرند، بر چگونگی ماجراجویی ها تأثیر می گذارد.

در این مجموعه تو یکی از نگهبانان سابق شهر و جنگجویی ماهر و قدرتمند هستی. ملکه ی آلبا از تو می خواهد که یاقوت های قدرت، شهود، جادو و مرگ را پیدا کنی. این یاقوت ها زمانی بر روی تاج خونین قرار داشتند، اما حاکمان مختلف برای به چنگ آوردن قدرت تاج با یکدیگر به مبارزه پرداختند، بنابراین شخصی یاقوت ها را در جاهای مختلف پنهان کرده است. حالا وظیفه ی توست که در کتاب یکی از یاقوت ها را پیدا کنی.
نخستین مأموریت تو این است که یاقوت قدرت را پیش از آنکه ملکه ی سرخ و افراد شرور آن را تصاحب کننده پیدا کنی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط