بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

بیراهه 2: شیطان پرستی

پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

ناشر : شرکت چاپ و نشر بین الملل

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 88

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6190310003022
2,700 2,565 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر در یازده فصل به بررسی و تبیین شیطان پرستی پرداخته و مسائل انحرافی پیرامون آن را تجزیه و تحلیل می کند.

شیطان گرایی یک جریان گسترده ی ضد فرهنگی است که متأسفانه به علت جذابیت هایی که دارد، تعدادی از جوانان را به خود جذب می کند در اینکه افراد پس از مدتی پیروی از این جریان، احساس خستگی و ناکامی و سرخوردگی می کنند و اگر از ابتدا این جذابیت ها و پیامدهای گرایش به شیطان گرایی را می دانستند، چه بسا بسیاری از آن ها از آغاز به آن آلوده نمی شدند تردیدی نیست.

اما شیطان پرستی چیست و چگونه به وجود می آید، نمادهای شیطان پرستی و معنی آن ها و اینکه آیا استفاده از این نمادهای شیطانی اشکالی دارد یا نه؟ پرداختن به این موضوع که آیا شیطان پرستی پدیده ای انحرافی است که در روزگار ما به وجود آمده یا اینکه یک جریان برنامه ریزی شده است، از مسائلی است که در این اثر به آن پرداخته شده است.

شیطان از روی تکبر در برابر آدم سجده نکرد و به این خاطر تمام جاه و جلال خویش را در محضر خداوند از دست داد از این رو کینه ی انسان را به دل گرفت و به خاطر احساس حقارت در برابر انسان تصمیم گرفت تا ماجرای سجده را بر عکس کند و فرزندان آدم را به پرستش خویش وا دارد. واقعیت این است که شیطان تا حدودی موفق بوده و از حادثه رانده شدن حضرت آدم از بهشت تا کنون موفقیت هایی را به دست آورده است به طوری که در فرهنگ های مختلف و دوره های گوناگون تاریخ حتی آشکارا مورد پرستش قرار گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط