بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. حریم عفاف 2: عفاف و حجاب، چگونه؟

حریم عفاف 2: عفاف و حجاب، چگونه؟

پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

ناشر : شرکت چاپ و نشر بین الملل

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 92

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6190710003022
3,300 3,135 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

موضوع این کتاب، شناخت راه ها و روش های برتر برای حفظ حجاب و داشتن عفاف است. این کتاب، از مجموعه کتاب های «پرسش و پاسخ های دانش آموزی» است و به مسائل، احکام، آیات و احادیثی که در اسلام درباره چگونگی پوشش و بهترین روش حجاب آمده است، اشاره دارد و هر یک از سؤالات دانش آموزان را درباره حجاب اسلامی در برابر محرم و نامحرم جواب می دهد. نگارنده با آوردن بیست و سه سؤال معمول درباره احکام و معارف حجاب و پوشش و توصیه هایی درباره چگونگی آن، با بهره گیری از آیات قرآن و احادیث اسلامی و تفاسیر معتبر، جواب های منطقی و مستدل به هر سؤال می دهد. سؤال ها حول محور موضوعاتی چون: حدود و ویژگی های حجاب از دیدگاه اسلام، شرایط ارتباط زن و مرد نامحرم، مد گرایی در حجاب، ضرورت های گسترش فرهنگ حجاب و... است.

این کتاب با هدف توضیح و تبیین مبانی فقهی و حکمی اسلام درباره حجاب و مخصوص نوجوانان نگارش یافته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط