بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • سلطان طوس: یک سیاحتنامه

سلطان طوس: یک سیاحتنامه

نثر ادبی - سنت و سیره رضوی - 1

ناشر : به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده : مرتضی کربلایی لو

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 60

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6215910003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

«سلطان طوس» عنوان اثری به قلم «مرتضی کربلایی لو» و سیاحت نامه ای برای زائر حرم امام رضا (ع) است؛ این کتاب به زائری که در بخش های مختلف حرم به زیارت و عبادت یا گشت و گذار مشغول است، نگاهی لطیف و تأویل گرانه می دهد.

این اثر در واقع کمکی برای درانداختن نگاهی متفاوت به بخش های مختلف حرم امام رضا(ع) و یادآوری جایگاه این بخش ها در طول تاریخ است که مخاطب حین خواندن اثر بیشتر با جنبه های نادیده و کمتر دیدۀ حرم رضوی روبرو می شود و خود را در میان تصاویر درخشان و قدرتمند پیدا میکند.

«سلطان طوس» با کلماتی صمیمانه در حال و هوای عارفانه مخاطب را جذب می کند؛ راوی، سیاحتنامه را با زبانی موجز و متفاوت و حساس به جنبه های زیبایی شناختی حرم مطهر روایت می کند. واژگان وی در عین سادگی، آهنگین و سرشار از عاطفه هستند. این اثر داستان شور و شیدایی زائری است که به حرم مطهر رضوی سفر کرده است و فضای کنونی و پیشینۀ مکان حرم مطهر را مرور می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی