بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. تاریخ اسلام (2-14)
  5. تاریخ جامع جنگ های صلیبی 3: جنگ دوم صلیبی

تاریخ جامع جنگ های صلیبی 3: جنگ دوم صلیبی

ناشر : پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6220810003022
4,500 4,275 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

پس از آزادسازی رُها امیرنشین صلیبی ـ به دست اتابکان زنکی پاپ اوژینیوس سوم از شاهان فرانسه و آلمان خواست تا لشگری جدید سامان داده به سوی شرق مدیترانه بتازند. حرکت لویی هفتم پادشاه فرانسه و کنراد امپراتور آلمان به سوی شرق جنگ دوم صلیبی را تعریف می کنند. اودو دویلی کشیش مخصوص پادشاه فرانسه سفرنامه هایی برای او نگاشته با نام سفر لویی هفتم به مشرق که در آن جزئیات لشکرکشی از فرانسه به آسیای صغیر و سپس فلسطین و شام و مناسبات فرانسوی ها با بیزانس و نیز اتحاد دو شاه فرانسه و آلمان در جنگ صلیبی دوم را شرح می دهد.

کتاب دیگر از منابع جنگ دوم صلیبی دوشهر است، نوشته اوتو اسقف فرایزینگ یکی از مورخان مشهور قرون وسطی. اوتو در جنگ دوم صلیبی برادر ناتنی خود کنداد سوم، امپراتور آلمان، را همراهی کرد و کتاب دوشهر اطلاعات خوبی از جنگ صلیبی به دست می دهد.

کتاب حاضر ترجمه دو کتاب ذکر شده می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط