بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • پژوهش های مدیریت اسلامی

پژوهش های مدیریت اسلامی

تطابق ها، آسیب ها، راهکارها

ناشر : پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

نویسنده : امیر اعظمی

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 160

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6230710003022
4,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر به عنوان منبع کمک درسی برای دانشجویان رشته مدیریت در تمام مقاطع تحصیلی و نیز علاقه مندان به مطالعات مدیریت اسلامی تهیه شده است.

«آسیب های ساختاری» تأثیرگذارترین و مهم ترین آسیب های موجود در زمینه پژوهش های مدیریت اسلامی می باشند. برای توسعه دانش و پژوهش در حوزه مدیریت اسلامی بایستی به ساختارهای موجود در زمینه مدیریت اسلامی توجه داشت و سعی بر آن داشت تا این ساختارها متحول شده و بهبود یابند. آسیب های سیاست گذار، روش شناختی، فرهنگی، انسانی و انگیزشی به ترتیب در اولویت های بعد جای می گیرند. در ادامه، نتایج اولویت بندی راهکارها نشان می دهد که تدوین نقشه راهبردی پژوهش در مدیریت اسلامی، افزایش مشارکت حوزه و دانشگاه در پژوهش های مدیریت اسلامی، توسعه انجمن ها و پژوهشکده های مدیریت اسلامی و تدوین کتاب های روش شناسی و روش تحقیق در مدیریت اسلامی بیش از ` درصد انواع آسیب ها را پوشش می دهند که چنانچه دست اندرکاران مدیریت اسلامی بر اجرایی کردن این چهار راهکار تمرکز نمایند می توان انتظار داشت که بخش زیادی از آسیب های موجود در پژوهش های مدیریت اسلامی رفع شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط