loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مدیریت منابع انسانی - جلد اول

با رویکرد اسلامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 62312 10003022
45,000 42,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر تلاشی است جهت پرداختن به برخی از مفروضات معرفتی و اجتماعی که تعین بخش دانش مدیریت منابع انسانی بوده و نیز مسائلی که در این دانش مطرح شده است. آن گاه تأثیر داده های وحیانی و عقلانی دین را در فراختر کردن آن مفروضات و به تبع گسترش در جهت دهی به مطالعات انسانی و محتوای فهم انسانی نشان داده میشود تا بیان شود که اگر مقوله انسان نه فقط از دریچه تنگ محدودیت های اجتماعی و معرفتی نگریسته می شد بلکه از دید خدا هم به عنوان آفریننده هستی و از جمله انسان به نظاره می نشست شاید بسیاری از فراز و فرودهایی که بر انسان رفت و محققان از طریق آزمون و خطا و بعضا با برخی تجربه های تلخ به شناخت انسان نائل آمدند پیش نمی آمد و با استمداد از دستاوردهائی دینی، تجربه و معرفتی نیکوتر از انسان به جامه بشریت معرفتی می گردید و نیز به تأثیر بالقوه و بالفعل معارف وحیانی و دینی بر مسائل مدیریت انسانی پرداختی می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما