فراخوانی فراخوانی ...

توانمندسازی منابع انسانی در نظام ارزشی اسلام

مولف : امیر حمزه مهرابی

ویراستار : سعیدرضا علی عسگری

ناشر کتاب : بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی | پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 367

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
110,000 99,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

امروزه ضرورت بومی سازی نظریه ها به ویژه در زمینه علوم انسانی، خواست عمومی جامعه علمی ایران است. بهره گیری از «متون اسلامی» برای نظریه پردازی در عرصه های نوین، یکی از رویکردهای مناسب بومی سازی است که روز به روز درحال گسترش می باشد؛ اما به دلیل فقر روش شناسی در این رویکرد، دستاورد قابل قبولی در پی نداشته است.

نویسنده در کتاب حاضر سعی کرده است برای پاسخ به این نیاز، روش گراندد تئوری (روش شناسی تئوری داده بنیاد) که به منظور نظریه پردازی عرضه شده است را در زمینه مدیریت اسلامی به کار گیرد و مدلی کاربردی و عینی را برای توانمند سازی منابع انسانی، طراحی و عرضه کند.

این اثر در سه بخش و نه فصل ساماندهی شده است و شامل ادبیات تحقیق بسیار غنی، مراحل اجرای روش گراندد تئوری تا دستیابی به مدل و دسته بندی جدیدی از رویکردها و مدل های توانمند سازی است، که می تواند به عنوان یکی از منابع ارزشمند نظریه پردازی، مورد استفاده علاقه مندان قرار گیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط