فراخوانی فراخوانی ...

فرقه ها، عرفان واره ها و مکاتب صهیونیستی

196 بازدید

مولف : مهدی دهنوی

زیر نظر : محمدحسین فرج نژاد

ناشر کتاب : تسنیم اندیشه

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : مهدی دهنوی

زیر نظر : محمدحسین فرج نژاد

ناشر کتاب : تسنیم اندیشه

وزن(گرم) : 213

شابک : 978-964-8849-25-7

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 5000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 156

تاریخ ثبت : شنبه 21 بهمن 1396

تاریخ ویرایش : دوشنبه 14 خرداد 1397

کد : 62654

150,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
نویسنده بعد از بیان مقدمه، این کتاب را در سه فصل با عنوان های فرقه های صهیونیستی، مکاتب یهودی ـ صهیونیستی و عرفان واره های صهیونیستی تنظیم کرده است.

در ادامه نگارنده در فصل نخست به ارتباط فرقه های بهائیت، انجمن حجتیه، فراماسونری و وهابیت با صهیونیسم بین الملل و در فصل دوم به بررسی مکاتب یهودی صهیونیستی همچون ناسیونالیسم، اومانیسم، کمونیسم و مارکسیسم پرداخته است.

همچنین در فصل سوم این کتاب عنوان های: کابالیسم یهودی ـ مسیحی؛ صوفیه(تصوف فرقه ای)، صوفیه و قمه زنی، عرفان واره ها نوپدید، معنویت سکولار و استکبارگریزی در فرآیند تکنولوژی فکر، مدیتیشن جایگزین عبادت و بازتاب معنویت ها سکولار کابالایستی ـ صهوینیستی در هالیوود بررسی شده است.
گزیده کتاب
رابطه بهائیت و صهیونیسم و یهودیت دنیاگرا همواره استوار بوده و هست، یهودیان در گسترش باب گری و بهایی گری نقش مهمی داشتند، تا حدی که می توانیم ادعا کنیم گسترش بابی گری و بهایی گری، تنها با حمایت شبکه فعال یهود وابسته به خانواده زرسالار «ساسون» ممکن بود و یهودیان و تازه مسلمان های یهودی که به «دونمه» معروف بودند، بابی گری و بهایی گری را در بسیاری از نقاط ایران، همچون سمی به شریان جامعه اسلامی وارد کردند که شهر همدان، در جایگاه یکی از کانون های مهم یهودی نشین در آن سال ها نمونه گویا برای این کار است.

از همان روزهای آغازین انقلاب کمونیستی، یهودیان بر حکومت شوروی چیره شده، از مردم این کشور انتقام سختی گرفتند، از این رو نویسنده در فصل دوم ارتباط یهود و انقلاب کمونیست شوروی را این گونه شرح داده است:

آنان پنج میلیون کهن سالان، زنان؛ کودکان و مردان را کشتند! بیشتر سیاستمداران و رؤسای انقلاب شوروی یهودی بودند و به این دلیل، محفل فراماسونری آمریکایی همایشی برگزار کرد که در آن چنین مقرر شد: «انقلاب شوروی باید به ثمر بنشیند و مسیحیت در آنجا نابود شود؛ هرچند یک میلیارد دلار هزینه شود و یا یک میلیون یهودی قربانی شوند.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر