بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. داستان یک مرد: قصه حضور حبیب بن مظاهر در کربلا
  • داستان یک مرد: قصه حضور حبیب بن مظاهر در کربلا

داستان یک مرد: قصه حضور حبیب بن مظاهر در کربلا

ناشر : به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده : مجید ملامحمدی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6281510003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

این اثر رمانی مذهبی برای نوجوانان است که مجید ملامحمدی به عنوان نویسنده اثر در آن، قصه حضور حبیب بن مظاهر را در کربلا روایت می کند.

از منظر ملامحمدی قصه حبیب، دل نوشته ای از کتاب سرخ کربلاست؛ قصه مردی شوریده که دل به زلال دریای محبت امام حسین(ع) داد و هر آنچه که داشت از جان، مال و زندگی، تقدیم راه او کرد؛ حبیب برای شهادت، لحظه ها را با شوق یکی یکی می شمرد و هر قدر که به زمان پرواز نزدیک تر می شد، نگاهش زلال تر و زیباتر بود.

نویسنده این داستان را در قالب 17 فصل روایت می کند و برای نگارش این کتاب از منابع متعددی مانند سوگنامه آل محمد(ص)، منهاج الدموع، ماهیت قیام مختار، بحارالانوار، زندگانی امام حسین(ع)، ترجمه تاریخ طبری، روضه الشهدا، منتخب التواریخ، مقتل الحسین مقرّم، مناقب آل ابی طالب(ع)، منتهی الامال، فرهنگ عاشورا، قصه کربلا و ... استفاده کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط