بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • سیره سیاسی معصومان (ع) در عصر حاکمیت

سیره سیاسی معصومان (ع) در عصر حاکمیت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 63010003022
15,000 13,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در آغاز کتاب کلیاتی در خصوص سیره معصومانی که در طول عمر شریف شان زمانی را در رأس حکومت بودند همچون پیامبر اکرم (ص)، حضرت علی (ع) و امام حسن مجتبی (ع) بیان شده و سپس در سه فصل مجزا مباحثی با این محوریت به نگارش در آمده است.

بخش اول کتاب اختصاص به رفتار سیاسی معصومان در ارتباط با مردم دارد. نویسنده در بخش دوم اثر خود به بحث پیرامون رفتار سیاسی معصومان در قبال کارگزاران حکومت پرداخته و سپس در بخش سوم و پایانی به بیان موضع گیری حاکمان معصوم در رابطه با مخالفان نظام اشاره کرده است.

در خصوص مخالفین نظام که در این کتاب از آنها نام برده شده است نویسنده می آورد در زمان حاکمیت این امامان همواره مخالفینی بودند که عده ای از آنها با عنوان معاندین به طور کل حاکمیت را قبول نداشتند و دسته ای دیگر نیز افرادی بودند که دشمن نبودند اما با روش حاکمیت این معصومین اختلاف نظر داشتند که سعی شده در این بخش موضع گیری های موجود در آن زمان بیان شود.

کوشش مؤلف در این کتاب نخست تحلیل عملکرد و رفتار شناسی حاکمان معصوم در عرصه سیاست و حکومت است. محور دیگر این کتاب بر شناخت روش و سیره سیاسی است ائمه معصومین تاکید دارد .

کتاب "سیره سیاسی معصومان در عصر حاکمیت" در جهار فصل تنظیم شده است: 1- کلیات، 2- رفتار سیاسی معصوم در ارتباط با مردم، 3- رفتار سیاسی حاکمان معصوم در ارتباط با کارگزاران حکومت، 4- موضع گیری حاکمان معصوم در برابر گروه های مخالف نظام.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط