بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. زن و خانواده (16)
  4. زنان و جنسیت (1-16)
  5. گلشن ابرار بانوان: زندگی بانوان فرهیخته شیعه - جلد دوم
  • گلشن ابرار بانوان: زندگی بانوان فرهیخته شیعه - جلد دوم

گلشن ابرار بانوان: زندگی بانوان فرهیخته شیعه - جلد دوم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6302710003022
8,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این دفتر، دومین جلد از مجموعه «گلشن ابرار بانوان» است که در آن، شرح احوال، آثار و افکار شماری از بانوان اندیشمند و تلاش گر شیعه در عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و جهادی را مطالعه خواهید فرمود.

در بخش سخن پژوهشکده این اثر چنین امده است:

«در طول تاریخ اسلام شاهد ظهور و بروز زنان کوشا، دانشمند، پژوهشگر، مجاهد و اندیشمند بوده ایم که علاوه بر نقش آفرینی در قامت یک مادر مهربان و همسر فداکار، توانسته اند به اقتضای زمانه در مسیر دانش ورزی و طلب علم و تغذیه جامعه علمی موفق و پیروز باشند. این سخن حضرت امام خمینی آن رهبر کبیر انقلاب اسلامی است که: «از دامن زن مرد به معراج می رود» و به تعبیر حضرت امام خامنه ای: یکی از بزرگترین افتخارات انقلاب اسلامی این است که در محیط های حوزوی و دانشگاهی و در سایه نظام اسلامی این همه زن فرزانه تحصیل کرده و پژوهش گر خوش فکر و ممتاز از لحاظ فکری و عملی در جامعه ما وجود دارند؛ و این نعمت بزرگ و افتخارآمیز، در طول تاریخ ما بی سابقه است».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط