فراخوانی فراخوانی ...

آثار و برکات صلوات در کلام اهل بیت علیهم السلام

62 بازدید

مولف : مسعود ده نمکی

ناشر کتاب : آرام دل

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : مسعود ده نمکی

ناشر کتاب : آرام دل

وزن(گرم) : 612

شابک : 978-600-6986-33-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1396

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 398

تاریخ ثبت : دوشنبه 21 اسفند 1396

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 22 اسفند 1396

کد : 63390

100,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
در این کتاب، آیات قرآن و روایات و احادیث درباره صلوات کامل و تعریف معانی و حقیقت وجودی صلوات و حکمت و مواقع و آثار انواع صلوات و چگونگی صلوات چهارده معصوم(ع) گردآمده است تا اولین گام برای شناخت اهمیت صلوات برداشته شود.

این کتاب در دوازده فصل به نگارش درآمده و عناوین برخی از فصول آنها شامل «فلسفه وجودی و شأن نزول صلوات بر رسول الله(ص)»، «در باب وجوب ذکر صلوات»، «انواع صلوات»، «مواقع صلوات»، «اثرات صلوات»، «صلوات خاصه هر کدام از اهل بیت (ع) انبیاء، جبرئیل و مؤمنان» و «چگونه صلوات بفرستیم» است.
گزیده کتاب
در بخشی از این کتاب حدیثی از امام صادق(ع) آمده است که می خوانیم؛ «چون نام پیغمبر (ص) برده شد بسیار بر او صلوات بفرستید، زیرا هر کس یک صلوات بر پیغمبر(ص) بفرستد، خداوند هزار بار در هزار صف از فرشته ها بر او صلوات می فرستد و چیزی از مخلوقات خدا نماند جز اینکه بر این بنده صلوات فرستد برای آنکه خداوند و فرشتگان برای او صلوات فرستند و هر کس در این فضیلت رغبت نکند، قطعاً نادان و مغرور است و خدا و رسول او (ص) از چنین فردی بیزارند.»
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر