بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. دانشنامه مصور ادیان جهان
  • دانشنامه مصور ادیان جهان

دانشنامه مصور ادیان جهان

ناشر : سایان

نویسنده : میرتل لانگلی

مترجم : حامد قدیری | حسینعلی نصراللهی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 72

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6341410003022
55,000 52,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ادیان جهان پرتعداد و متنوع اند. برخی از آنها ریشه ای الهی دارند و پیروانشان معتقدند که رسولانی آیین آن ها را از طرف خداوند آورده اند و برخی نیز زمینی هستند.

این کتاب سعی کرده که از نگاه خود، بطور مختصر ادیان مختلف را معرفی کند.
بدیهی است که برای معرفی ادیان مختلف از جمله مسیحیت، یهودیت و اسلام نیاز به بررسی جامع تر و دقیق تری داریم. علاقه مندان می توانند برای آشنایی کامل با دین مسیحیت و یهودیت به دو کتاب دایرة المعارف مسیحیت و دایرة المعارف مصور یهودیت، منتشر شده توسط همین انتشارات، مراجعه کنند و در آنجا به صورت مفصل تری با سیر وقایع و اندیشه ها در این دو دین آشنا شوند.
همچنین با مراجعه به دو کتاب دایرة المعارف مصور نمادها و نشانه ها و دایرة المعارف مصور افسانه ها و اسطوره ها، منتشر شده در انتشارات سایان، مخاطب می تواند با آیین های مختلف به صورت کامل تری آشنا شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی