بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. علوم سیاسی (1-15)
  5. درآمدی بر موضوعات راهبردی نفت و گاز: موضوعات راهبردی منتخب در سیاستگذاری انرژی
  • درآمدی بر موضوعات راهبردی نفت و گاز: موضوعات راهبردی منتخب در سیاستگذاری انرژی

درآمدی بر موضوعات راهبردی نفت و گاز: موضوعات راهبردی منتخب در سیاستگذاری انرژی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6411910003022
13,000 12,350 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در طول سال های گذشته عوامل بسیاری بر بازارهای جهانی نفت و گاز تأثیرگذار بوده اند. برخی از آن ها به اندازه ای بازار را با تلاطم روبرو کرده اند که از آن ها با عنوان شوک نام برده می شود. جنگ اعراب و اسرائیل و ایجاد شوک نفتی در سال 1973، وقوع انقلاب اسلامی ایران و شوک نفتی 1979 و ...، نمونه هایی از آثاز ایجاد شده در بازارهای جهانی نفت و گاز است.

در دهه اول قرن بیست و یکم نیز وقایعی اتفاق افتاده که هرچند به اندازه ای نبوده که به آن ها عنوان شوک اطلاق شود، ولی نمی توان از آن ها به عنوان یک عامل مهم در بازارهای جهانی نفت و گاز چشم پوشی کرد.

مسائلی مانند افزایش تولید نفت عراق، توسعه گازهای رسی، وقوع بیداری اسلامی در کشورهای عربی، راهبردهای جدید شرکت های نفتی بین المللی و ملی نفت، توسعه نفت و گاز ترکمنستان و ... جزء موضوعاتی است که در کتاب حاضر به هریک از آن ها پرداخته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط