فراخوانی فراخوانی ...

بررسی انتقادی مبانی نظریه های اجتماعی دین (با تأکید بر نظریه فریزر، دورکیم، وبر و گیرتز)

89 بازدید

مولف : غلام حیدر کوشا

ناشر کتاب : انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : غلام حیدر کوشا

ناشر کتاب : انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)

وزن(گرم) : 383

شابک : 978-600-444-081-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1396

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 238

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 16 فروردین 1397

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 3 مرداد 1397

کد : 64301

170,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
بازخوانی انتقادی نظریه های اجتماعی دین روشن می سازد که جهت گیری های دین پژوهانه جامعه شناسان پیامدهایی در ساحت های معرفتی و اجتماعی - فرهنگی به بارآورده که در خوشبینانه ترین حالت موجب نگرانی خود آنان شده و ایشان را به واکنش های انتقادی واداشته است.
هر چه باشد، این پیامدها کفایت نظری رهیافت های جامعه شناختی در باب دین را زیر سوال می برد. انگشت اتهام را به سمت مبانی دخیل در آن نظریه ها هدایت می کند.
در چنین وضعیتی سزاوار است پرسیده شود: اگرجامعه شناسان بر مبانی دیگری ملتزم می بودند باز هم نظریه های اجتماعی دین، سمت و سویی کنونی اش را حفظ می کرد؟


کتاب پیش روی، پژوهشی است در قلمرو جامعه شناسی دین که هدف اصلی نویسنده بررسی و نقد مبانی نظری نظریه های اجتماعی دین به منظور کشف خطاهای معرفتی و پیامدهای اجتماعی آنهاست.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر