بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. مرجعیت و سیاست در عصر غیبت - جلد چهارم
  • مرجعیت و سیاست در عصر غیبت - جلد چهارم

مرجعیت و سیاست در عصر غیبت - جلد چهارم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6433610003022
3,600 3,240 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب هایی چون أعیان الشیعه، ریحانة الأدب، نقباء البشر و مفاخر اسلام و برخی آثار دیگر موجود که مستقیم به شرح حال مراجع و فقیهان شیعه در یک مجموعه واحد پرداخته اند، بعضا بسیار کوتاه و موجزند. در مقابل، برخی دیگر بسیار گسترده و مشروح هستند. بعضی افزون بر زندگی مراجع بزرگ دینی، به شرح حال حکیمان، خطیبان و عارفان نیز پرداخته اند، و از دیگر سو، غیر از أعیان الشیعه و مفاخر اسلام، بیشتر آثار پیش گفته، فقط به زندگینامه شخصی و مرتبه علمی رجال دین پرداخته اند تا کارکرد سیاسی اجتماعی آنان.

لذا جای اثری که یکجا و یکپارچه به بررسی کارکرد سیاسی - اجتماعی مراجع بزرگ شیعه در عصر غیبت پرداخته باشد و از بیان هویت شخصی و منزلت علمی اخلاقی آنان نیز فروگزار نکرده باشد، خالی است.

نویسنده در این اثر کوشیده است تا با بهره گیری از آثار گذشتگان و با استفاده از منابع بسیار، این خلا را پر کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط