بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. بعثت، غدیر، عاشورا، مهدویت (4)
  4. امام علی (ع) و غدیر (2-4)
  5. سیره فرهنگی - ارتباطی امیرالمومنین علی (ع) در دوران حکومت: در جستجوی مدل سیاست گذاری و برنامه ریزی
  • سیره فرهنگی - ارتباطی امیرالمومنین علی (ع) در دوران حکومت: در جستجوی مدل سیاست گذاری و برنامه ریزی

سیره فرهنگی - ارتباطی امیرالمومنین علی (ع) در دوران حکومت: در جستجوی مدل سیاست گذاری و برنامه ریزی

ناشر : دانشگاه امام صادق (ع)

نویسنده : سید محمد کاظمی قهفرخی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 200

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6464210003022
10,500 9,975 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان نظامی متکی بر دین مبین اسلام، آموزه ها و باورهای دینی باید مبدأ خطی مشی گذاری ها باشد. این آموزه ها در کتاب و سنت ابعاد مختلفی پیدا می کند.
براساس نگاه کل نگر به دین که معتقد به جاری و ساری بودن دین در تمامی حوزه ها از جمله سیاست و حکومت داری است، دین اسلام باورهای بنیادین خط مشی گذاری را فراهم می کند.

سید محمد کاظمی قهفرخی در کتاب «سیره فرهنگی - ارتباطی امیرالمومنین علی (ع) در دوران حکومت؛ در جستجوی مدل سیاست گذاری و برنامه ریزی» با درنظر گرفتن حکومت علوی به عنوان یکی از منابع سنت و نیز تنها دورانِ حکمرانی یکی از امامان شیعه، به بررسی رابطه این حکومت با فرهنگ می پردازد.

«آشنایی با سیاست گذاری فرهنگی»، «فرهنگ سیاسی»، «فرهنگ اقتصادی»، «فرهنگ دینی» و «ارزیابی و نتیجه گیری» پنج فصل این کتاب را شامل می شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی