فراخوانی فراخوانی ...

علم الهی

مولف : جرالد ال. شرودر

مترجم : امید محبتی مقدم

ناشر کتاب : دانشگاه ادیان و مذاهب

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 288

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
200,000 190,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب، ترجمۀ خلاصه شده ای است از یکی از کتاب های بسیار جالب و جذاب دکتر جرالد شِرودر به نام The Science of God.

به اعتقاد مترجم، این کتاب می تواند پاسخ گوی تعداد زیادی از پرسش های بجا و به حقی باشد که برای بسیاری از افراد کنجکاو و جویای حقیقت در عصر حاضر به وجود می آید؛ سوالاتی که شاید تاکنون پاسخ مناسب و درخوری برای آن ها پیدا نکرده باشند.
پرسش هایی همچون اینکه آیا در عصر حاضر، علم جای مذهب را نگرفته است؟ به راستی عمر جهان چند سال است؟ 6 هزار سال یا میلیاردها سال؟ آیا نظریۀ داروین و به تبع آن نظریۀ تکامل صحیح است؟ آیا باید پذیرفت که اجداد انسان های امروزی شامپانزه ها بوده اند؟ آیا انسان به راستی حق اختیار دارد یا همه چیز جبر است؟ دلیل رخداد این همه اتفاقات بد در دنیا چیست؟ چرا هیچ ردی از دایناسورها در کتاب مقدس وجود ندارد؟ منشأ حیات از کجاست؟ و سؤالات بسیار دیگری که ذهن هر فرد اهل اندیشه و مذهب را درگیر خود می کند.

دکتر شِرودر در این کتاب به این پرسش ها به طور مفصل و با نگاهی کاملاً علمی و به دوراز هرگونه تعصب و پیش داوری پاسخ می دهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط