loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

افسران افسونگر - جلد اول: جادوگران برهنه (شخصیت های الگوساز برای کودکان دختر)

5 (1)
خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 65181 10003022
40,000 36,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه ای که پیش رو دارید، حاصل پژوهشی چند ساله و عمیق درباره ی شناخت مهم ترین شخصیت های دخترانه ی الگوساز کودک و نوجوان در دنیای امروز است.

در این مجموعه - که حاصل تماشا، بررسی و تحلیل صدها انیمیشن و نتیجه بررسی دقیق انواع محصولات این شخصیت ها است - تلاش شده تا با تکیه بر اطلاعات مستند و ارائه ی نتایج و واکنش های جهانی، به دور از هر گونه داوری غیر مستند، مخاطب، به شناخت واقعی این شخصیت ها و اثرگذاری آنها در زندگی کودکان و نوجوانان دست یابد.

باربی، برتز، تینکربل، وینکس و السا و آنا مهم ترین این شخصیت ها هستند که در این مجموعه مورد بررسی قرار گرفته اند.
نقش جهانی و ویژه این 5 مورد، در میان انبوه شخصیت های انیمیشنی دیگر، تمرکز خاص جبهه ی مقابل بر روی آنها، اثرگذار و وسیع تر بودن ابعاد مختلف سبک زندگی این شخصیت ها و تعدد و تنوع بسیار محصولات آنها، موجب شد تا در این مجموعه، به طور ویژه و اختصاصی به تحلیل آنها پرداخته شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

جواد یوسفی

مجموعه سه جلدی افسران افسونگر بهترین کتاب برای آگاهی والدین از انیمیشن و مدهای بیخود امروزی است و به نظر من تمام والدین موظف هستند تا این کتاب را بخونن تا جلوی فاسد شدن ذهن و روح فرزندانشان را بگیرن
بسیار پیشنهادی.

10 آذر 1401

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما