فراخوانی فراخوانی ...

تک گفتارهای موضوعی: شب قدر

مولف : سید محمد حسینی بهشتی

تحقیق و تنظیم کتاب : بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید دکتر بهشتی

ناشر کتاب : روزنه

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 71

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
44,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب از سه بخش متفاوت اما مرتبط تشکیل شده است . گفتار نخست با عنوان «شب قدر» از مجموعه سخنرانی های دکتر بهشتی در مرکز اسلامی هامبورگ (آلمان ) استخراج شده است که در سال 1344 یعنی اولین سال اقامت پنج سال و نیمه ایشان در آن دیار ایراد شده است . همان گونه که از شیوه بحث پیداست ، روی سخن با مخاطبانی است که با معلومات متفاوت کنار یکدیگر قرار گرفته ، در عین سلیسی و روانی ، بر استدلال ها و شواهد عینی استوار است .
گفتار دوم با عنوان «روزهای آخر زندگی حضرت علی (ع )» از مجموعه گفتارهای ایراد شده پس از بازگشت ایشان از آلمان برگزیده شده است . نگاه تاریخی به رویدادهای آخرین سالهای زندگانی امام علی (ع )، استناد به شواهد متقن و تصحیح باورهای غلط رایج در اذهان عامه ، که شیوه همیشگی ایشان در گفته ها و نوشته ها بوده ، اینجا نیز مشهود است .
سومین بخش این اثر، متن خطبه متقین از کتاب شریف نهج البلاغه است که توسط دکتر بهشتی ترجمه و از میان دست نوشته های ایشان انتخاب شده است . امید آنکه توشه راه حق جویان و خدا باوران راستین باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط