بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • ادیان زنده شرق

ادیان زنده شرق

ناشر : دانشگاه ادیان و مذاهب

نویسنده : مری بویس | سیمن ویتمن | ویلیام اوون کول

مترجم : جمعی از مترجمان

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 560

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6522310003022
56,000 53,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

موضوع اثر حاضر، معرفی اجمالی «ادیان زنده شرق» مانند آیین زرتشت، آیین هندو، آیین سیک، آیین جینه، آیین بودا و ادیان چینی و ژاپنی است.
در کتاب حاضر که بخشی از کتاب راهنمای جدید ادیان زنده به سرویراستاری جان هینلز است، به معرفی ادیان زنده موجود در مشرق زمین در قرن بیستم پرداخته شده است.

نویسنده جدید، اطّلاعات مربوط به ادیان زنده نام برده شده را که حاوی پژوهش های اخیر محققان دین پژوه بوده است، جهت استفاده دانشجویان رشته ادیان فراهم کرده و فراز و نشیب های مختلف صورت گرفته در این ادیان را بررسی نموده است.

تحولات سیاسی، فرهنگی، فکری، اجتماعی، فلسفی صورت گرفته در این ادیان و تأثیراتی را که برخی از ادیان از آیین های دیگر گرفته اند و آشنایی با عقاید و آداب دینی و مذهبی ادیان فوق الذکر از محورهای اصلی بحث در این نوشتار است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط